fbpx
case-study

Taki sam asortyment, 5 kampanii i zwrot +22?

O Kliencie

Nasza współpraca z właścicielem sklepu z branży Dziecięcej rozpoczęła się w czerwcu od sprawdzenia naszych możliwości na jednym z jego kont Allegro. Nasz klient przed podjęciem współpracy z Vinseo miał uruchomione Allegro Ads. Reklamy działały na zadowalającym poziomie, jednak Pan Krzysztof zdecydował się na skorzystanie z usług certyfikowanej agencji ze względu na to, że optymalizacja reklam pochłaniała bardzo dużo czasu. Wyniki na pierwszym koncie uzyskaliśmy o wiele lepsze, dlatego Pan Krzysztof zdecydował, że zleci nam obsługę Allegro Ads dla jego wszystkich 5 kont, gdzie jest taki sam asortyment.

 

taki sam asortyment miś

Osiągnięte wyniki w ciągu 3 miesięcy

98.126

Liczba sprzedanych sztuk

22,40 zł

Zwrot z inwestycji

2,415 mln zł

Wartość sprzedaży

Dynamiczny Wzrost w Krótkim Czasie

Odpowiednia optymalizacja reklam, wykonywana przez specjalistów przyniosła bardzo pożądane rezultaty.

Klientowi bardzo zależało na zwiększeniu ogólnej sprzedaży przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji, co stało się naszym priorytetem.

taki sam asortyment statystyki kampanii reklamowej

W przypadku obsługi kampanii 5 kont z jednakowym asortymentem, bardzo ważnym czynnikiem jest odrębny dobór odpowiednich stawek, tak aby nie konkurować między sobą.

taki sam asortyment statystyki kampanii reklamowej

Indywidualne podejście jest w takim przypadku kluczowe. Jak widać na wykresach, budżety w przypadku każdego z kont różnią się diametralnie.

taki sam asortyment statystyki kampanii reklamowej

Działając na wielu kontach, wymagane jest też aby każda kampania skonstruowana została w taki sposób, żeby zastosować niezależny podział asortymentu.

taki sam asortyment statystyki kampanii reklamowej

Poprzez ciągły nadzór, odpowiedni dobór stawek i asortymentu, praktycznie na każdym z 5 kont udało nam się uzyskać zwrot z inwestycji powyżej 20zł. 

taki sam asortyment statystyki kampanii reklamowej

Sukcesywnie realizowaliśmy ustalone wspólnie z klientem działania i do tej pory zwiększyliśmy ogólną wartość sprzedaży i zachowaliśmy ustalony wysoki zwrot z inwestycji. 

Zakres naszych działań

Teraz twoja kolej!

Nasza agencja Vinseo opiera się na sprawdzonych strategiach, które z biegiem czasu zdobyły uznanie, przyczyniając się do wybitnych wyników naszych klientów.

Teraz to Twoja kolej! Skontaktuj się z nami, by dołączyć do grona Klientów, którzy osiągają imponujące sukcesy na Allegro!