fbpx

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy agencją reklamową tworzącą zgraną ekipę, która składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania we wszystkie realizowane projekty. Determinuje nas przede wszystkim wytrwałe dążenie do celu.

Allegro Ads Partner +

allegro ads partner logo

W programie reklamowym Allegro, uzyskaliśmy najwyższy szczebel, zostając certyfikowaną agencją marketingową Allegro Ads Partner+. Osiągnięcie to, jest efektem naszej pracy bazującej na doświadczeniu w konfigurowaniu kampanii.

Wybierając agencje na poziomie Allegro Ads Partner + masz pewność, że budżet przeznaczony na reklamowanie Twoich aukcji jest odpowiednio dysponowany. Oprócz właściwych kwalifikacji i praktyki, jako Partnerzy, dysponujemy narzędziami i wieloma technikami, które są dostępne tylko dla certyfikowanych agencji.

 

Vinseo to...

Firma składająca się z profesjonalistów branży marketingu internetowego. Tworzymy młody, pełen energii zespół, który nastawiony jest na zdobywanie szczytów sprzedaży naszych klientów.

Od początku istnienia firmy wkładamy w naszą pracę mnóstwo zapału, dzięki czemu dynamicznie się rozwijamy. Szybko zostaliśmy docenieni i nadano nam tytuł Partnerów Allegro Ads, a niedługo po tym Partnera + co dowodzi o naszej kompetencji i skrupulatności.

Fundamentem naszej działalności jest wiedza

Gwarancja profesjonalizmu

Jako przedstawiciele agencji reklamowej, dbamy o jakość i efektywność naszego zespołu. Inwestujemy w naszą wiedzę i nieustannie podnosimy kwalifikacje. 

Pomożemy Ci w zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy i spotęgujemy wyniki transakcji ofert. Wiemy jak trafić do zawężonej grupy odbiorców, która potencjalnie zainteresowana jest Twoim produktem. Prowadzimy profesjonalną analizę w zakresie badania rynku danej branży, konkurencji i zapotrzebowania.