fbpx

Kampanie Allegro Ads skutecznie podnoszące sprzedaż!

Zajmujemy się kompleksową obsługą reklam Allegro Ads z naszego panelu agencyjnego! Po konsultacjach z wieloma Sprzedawcami, wiemy dokładnie jakie pułapki i trudności napotykają oni, inwestując swój budżet w reklamy sponsorowane Allegro. Dlatego współpraca z Vinseo to eliminacja ryzyka przepalenia pieniędzy. Na podstawie wielu konsultacji i doświadczenia opracowaliśmy strategie, których skuteczność potwierdza najwyższy poziom partnerstwa oraz specjalne odznaczenie dla najlepszych agencji.

Certyfikowani specjaliści
Allegro Ads Partner+

Jako jedna z niewielu agencji zostaliśmy włączeni do grona najwyższego poziomu partnerstwa Allegro Ads. Oznacza to, że posiadamy wykwalifikowaną wiedzę odnośnie prowadzenia kampanii. Oprócz tego, mamy dostęp do udoskonaleń i informacji przeznaczonych tylko dla agencji ze statusem Allegro Ads Partner +.

Allegro Ads Partner Growth Champion 2023

Allegro wyróżniło nas prestiżową nagrodą Growth Chamion 2023! Odznaczenie to zostało nam nadane z powodu osiągnięcia wybitnych wyników w kampaniach oraz znacznego wzrostu zysków dla współpracujących z nami Sprzedawców. Przyznana nam statuetka to symbol naszego wpływowego uczestnictwa w sferze Allegro Ads.

Allegro Ads

5,0

W obsłudze kampanii Allegro Ads odpowiednio wykorzystujemy wszelkie dostępne narzędzia z panelu Allegro Ads!

  • Oferty Sponsorowane – to podstawowa forma reklam Allegro Ads. Oferty wyświetlają się w kilku kluczowych miejscach platformy. Wiemy jak dostosować stawki i inne narzędzia, by emisja tych reklam była najbardziej opłacalna.
  • Reklama Graficzna – to wizualne przedstawienie ofert za pomocą grafiki i krótkiego tekstu reklamowego. Znamy skuteczne metody na tworzenie takich reklam i wykorzystywanie ich do zwiększania sprzedaży.
  • Zewnętrzna sieć reklamowa – z panelu Allegro Ads jest możliwość ustawienia emisji reklam w Google Ads. Dzięki umiejętnemu ustawieniu kampanii, oferty mogą osiągać znacznie większy zasięg.
  • Ads4Brands – Allegro Ads umożliwia markom reklamowanie swojego asortymentu poprzez sklepy swoich dystrybutorów. Mamy doświadczenie już w takich kampaniach i wiemy jak je ustawić, żeby przynosiły zamierzone efekty.
  • Zagraniczne rynki – Allegro dało szanse Sprzedawcom rozszerzyć swoją sprzedaż o rynek czeski i słowacki. Nasza agencja również tam z powodzeniem prowadzi kampanię Allegro Ads cz i sk.

Nie ograniczamy oferty na poszczególne warianty! W jednej usłudze korzystamy z wszelkich dostępnych narzędzi. Tylko wykorzystując cały potencjał Allegro Ads, kampania przyniesie zysk!

Otrzymujesz indywidualnego opiekuna, z którym wspólnie obierzecie najlepszy kierunek rozwoju kampanii Allegro Ads. Uwzględniamy wybrane przez Ciebie priorytety i dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Stale monitorujemy każdą kampanię. Gwarantujemy regularny kontakt, fachowe doradztwo naszych specjalistów w zakresie sprzedaży na Allegro i bieżące raportowanie dotychczasowych wyników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przede wszystkim zwiększyć sprzedaż na Allegro wykorzystując skuteczne narzędzie jakim są kampanie Allegro Ads! Mamy w swoich szeregach specjalistów od prowadzenia reklam na Allegro, którzy są na bieżąco z wszelkimi zmianami działania algorytmów i trafności. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, z którą rozwiniesz swój biznes i przewyższysz konkurencje to jesteś w najlepszym miejscu. Dzięki współpracy, wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone wyniki!

Jak zwiększamy sprzedaż dzięki Allegro Ads?

Budowa Kampanii

Skutecznie prowadzone reklamy Allegro Ads zaczynają się od odpowiednio przygotowanej kampanii! Zbudowanie odpowiedniej bazy do pracy to podstawa, bez której nie da się osiągnąć wymaganych rezultatów. Dlatego robimy to w najlepszy możliwy sposób, by odpowiednio dobrać stawki do określonego asortymentu i móc lepiej analizować wyniki kampanii.

Optymalizacja Kampanii

Kampanie monitorujemy tak, by zawsze mieć ją pod kontrolą. W tym wymiarze sukces w Allegro Ads zależy od odpowiedniej manipulacji stawkami i ewentualnej modyfikacji w strukturze reklam. Na tym etapie jesteśmy w stanie określić potencjał i kierunek rozwoju kampanii.

Indywidualny Opiekun

Wybierając naszą agencje zawsze wiesz co dzieję się w kampaniach, które dla Ciebie prowadzimy. Opiekun, zostaje przydzielany już na początku współpracy i pozostaje w ciągłym kontakcie z właścicielem konta, które obsługuje. Dodatkowo dysponujemy szczegółowym obrazem statystyk z kampanii, które są zawsze dostępne.

Konsultacja ze sprzedawcą

Możliwości ustawienia kampanii jest naprawdę dużo. Ale sami nie jesteśmy w stanie określić korzystnego wyniku. Dlatego bez stałego kontaktu z właścicielem konta sukces nie jest możliwy. My, najlepiej wiemy jak działają Allegro Ads, a Sprzedawca zna na wylot swój asortyment i biznes. Wspólnymi siłami możemy rozwinąć imponującą sprzedaż!

Dobrana Strategia

Nie każda strategia, którą mamy do zaproponowania będzie odpowiednia dla danego konta. Przed rozpoczęciem współpracy jak i w jej trakcie na bieżąco ustalamy ze Sprzedawcą koncepcje i plan na wykonywane prace. Na dobór indywidualnej strategii składają się przede wszystkim priorytety sprzedażowe, wysokość marży, okresy okolicznościowe i wiele innych aspektów.

Kanały Sprzedaży

Allegro Ads działa nie tylko na Polskę. Od jakiegoś czasu mamy do dyspozycji dwa kolejne rynki, czyli rynek czeski i słowacki. Z naszego panelu agencyjnego prowadzimy dla Sprzedawców kampanie Allegro.cz i Allegro.sk odpowiednio operując stawkami w walucie czeskich koron jak i w euro. Korzystamy tam ze wszelkich możliwych narzędzi, by kampania była jak najbardziej skuteczna.

Formy reklam Allegro Ads

Decydując się na naszą ofertę prowadzenia kampanii Allegro Ads, masz pewność że użyjemy każdej dostępnej formy reklamy! Nie wykorzystamy możliwości adsów, jeśli nie użyjemy wszelkich narzędzi dostępnych z panelu. Allegro Ads to nie tylko reklamy sponsorowane, dlatego tam gdzie dostrzeżemy potencjał, uruchomimy każdą formę reklamy graficznej, reklamy wideo czy użyjemy zewnętrznej sieci reklamowej Google Ads.

Kwalifikacje

Korzystając z naszych usług masz pewność, że współpracujesz z zespołem znajdującym się w gronie najlepiej wykwalifikowanych specjalistów w branży Allegro Ads.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie Allegro Ads w naszych rękach to pewny zysk.

 

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00