fbpx

Wykorzystaj potencjał Allegro i zwiększ swoją sprzedaż

Na Allegro pojawiają się coraz to nowi Sprzedający, przez co tworzy się duża konkurencja. Do lepszej sprzedaży nie wystarczą tylko atrakcyjne ceny. Trzeba szczególnie zadbać o pozycjonowanie, wówczas oferty będą pojawiać się wysoko w domyślnej wyszukiwarce Allegro, czyli w trafności. Wiemy co zrobić, by pokazywać się na pierwszych stronach platformy i trafiać do potencjalnych klientów. Na wysoką jakość konta składa się bardzo wiele czynników!

Certyfikowani specjaliści
Allegro Ads Partner+

Jako jedna z niewielu agencji zostaliśmy włączeni do grona najwyższego poziomu partnerstwa Allegro. Oznacza to, że posiadamy wykwalifikowaną wiedzę odnośnie prowadzenia kampanii. Oprócz tego, mamy dostęp do udoskonaleń i informacji przeznaczonych tylko dla agencji z tym partnerstwem.

Allegro Ads Partner Growth Champion 2023

Allegro wyróżniło nas prestiżową nagrodą Growth Chamion 2023! Odznaczenie to zostało nam nadane z powodu osiągnięcia wybitnych wyników w kampaniach oraz znacznego wzrostu zysków dla współpracujących z nami Sprzedawców. Przyznana nam statuetka to symbol naszego wpływowego uczestnictwa sferze reklam na Allegro.

Obsługa konta Allegro

5,0

Wykonując działania na Twoim koncie bierzemy pod uwagę priorytetowość prac zaczynając od tego co ma największy wpływ na zmniejszanie zasięgów ofert.

  • Jakość treści – odpowiednio dobrana treść tytułu i opisu jest kluczowym elementem, który bezpośrednio wpływa na umiejscowienie oferty w listingu oraz pozytywny odbiór potencjalnego klienta. Wiemy jak napisać i uporządkować treść, by przyczyniła się do poprawy jakości konta.

 

  • Oprawa Graficzna – prawidłowo wstawione wszelkie zdjęcia na sklepie Sprzedawcy, są fundamentem dobrze działającego konta Allegro. Dlatego przykładamy tu szczególna uwagę dbając o każdy detal. Dobra grafika to idealne narzędzie do zbudowania lepiej działającego konta Allegro.

 

  • Metody promocji – wszelkie dodatkowe akcje organizowane przez Allegro są czasem nieoczywiste w zastosowaniu. Źle użyte staja się nieopłacalne. Natomiast fachowe wykorzystanie tych narzędzi może stać się świetnym instrumentem do wypromowania swojego konta.

 

  • Obsługa klienta – Allegro kładzie szczególny nacisk na zadowolenie konsumenta. Dlatego bardzo ważne jest zapewnienie obsługi klienta na wysokim poziomie. Można to zrobić poprzez wykorzystywanie odpowiednio dostępnych technik z panelu Sprzedawcy.

Stworzymy Twój wizerunek graficzny na Allegro! Mamy w naszym zespole specjalistów w zakresie grafiki komputerowej, którzy od podstaw zbudują postać Twojego sklepu Allegro.

Zadbamy o zgodność z regulaminem Twojego konta! Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami na Allegro. Wiemy jak przystosować sklep żeby nic go nie ograniczało.

Dodatkowo w ramach obsługi konta udzielimy wsparcia technicznego. Nasi specjaliści Allegro zapewnią Ci doradztwo w konfiguracji konta i w wielu innych obszarach.

Jak obsługujemy konta Allegro?

Dodawanie i edycja ofert

Podstawową formą obsługi konta jest modyfikacja ofert. To głównie one nadają sprzedaży skuteczności. Weryfikujemy i edytujemy je tak, by były zgodne z regulaminem oraz tworzymy jak najatrakcyjniejszy ich wizerunek. Dodatkowo odpowiednio korzystamy z dostępnych narzędzi w formularzu wystawień w celu lepszego pozycjonowania.

Identyfikacja wizualna

Żeby wyróżnić się na tle konkurencji ważne jest zadbanie o wizerunek swojej firmy na Allegro. Finalnie wpłynie to na sposób w jaki zostanie ona zapamiętana przez konsumenta. Dlatego przykładamy szczególna uwagę do treści umieszczanych w zakładce sklepu i logotypie Sprzedawcy.

Edycja i poprawa jakości zdjęć

Kolejnym kluczowym elementem do poprawy jakości sklepu Allegro jest zadbanie o zamieszczane w ofercie i miniaturkach zdjęcia. Są one źródłem informacji o sprzedawanym produkcie dlatego ich ilość i jakość jest zasadnicza. Nasi specjaliści przywiązują do tego szczególną uwagę.

Akcje marketingowe

To, co przyczynia się w dużej mierze do określenia jakości konta jest uczestnictwo we wszelkich akcjach marketingowych organizowanych przez platformę. Wskażemy Ci z czego i jak korzystać, a dodatkowo skonsultujemy z Tobą poziom opłacalności brania w nich udziału.

Konsultacja i wsparcie techniczne

Allegro wciąż wprowadza zmiany, przez co system obsługi platformy od strony Sprzedającego robi się coraz bardziej skomplikowany. W ramach obsługi pomożemy Ci odnaleźć się na koncie i wprowadzić konieczne konfiguracje, by proces sprzedaży odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Konfiguracja dostępnych narzędzi

Wraz z długim czasem istnienia Allegro, platforma cały czas się rozwijała dodając coraz to nowe udogodnienia, których wprowadzenie na konto jest możliwe poprzez konfigurację różnych narzędzi. Korzystanie z nich znacznie poprawia jakość sklepu i wpływa na poziom sprzedaży. W naszej ofercie obsługi dostosowujemy wszelkie narzędzia tak, by atrakcyjność sklepu była jak najwyższa.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie marketingowe w naszych rękach to pewny zysk.

 

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00