fbpx

Profesjonalna obsługa e-commerce

Z nami rozwiniesz swój biznes online! Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z przedsiębiorcami w zakresie kompleksowej obsługi sklepów internetowych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów i entuzjastów nowatorskich rozwiązań pomoże w usprawnieniu działania Twojego sklepu, zapewniając jego dynamiczny rozwój. Jeśli chcesz zaktualizować swój sklep pod względem szaty graficznej, programowania czy usprawnienia różnych procesów to możesz liczyć na wsparcie naszej profesjonalnej kadry!

Obsługa sklepu internetowego

5,0

Co nas wyróżnia przy pracy na sklepie e-commerce?

  • Postępowość i oryginalność – Świat e-commerce to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin, dlatego nowoczesne rozwiązania są tu kluczowe. Pracujemy z najnowszymi programami i innowacyjnymi systemami, aby rozwijać sklepy internetowe. Każdy nasz projekt jest unikalny i wyróżnia się na tle konkurencji.
  • Efektywność i profesjonalizm – Wyniki sprzedażowe najlepiej obrazują skuteczność funkcjonowania sklepu internetowego. Dlatego robimy wszystko, aby maksymalnie wykorzystać potencjał sklepu i nieustannie go udoskonalać. Dbamy o każdy detal, uwzględniając grafikę, interaktywność i całą resztę elementów składających się na sklep e-commerce.
  • Umiejętność współdziałania – Najlepsze projekty powstają dzięki odpowiedniej współpracy z właścicielem sklepu obsługiwanego przez nas! Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ każda branża to dla nas nowe wyzwanie. Niezbędne jest posiadanie podstawowej wiedzy, aby uniknąć działania po omacku.

Co oferujemy przy obsłudze sklepu internetowego?

Zmiana szaty graficznej

Zdecydowanie możesz liczyć na nas, jeśli chcesz odświeżyć wizualny obraz swojego sklepu internetowego! Pamiętaj, że klienci kupują oczami, a grafika jest kluczowym czynnikiem decydującym, czy użytkownik zdecyduje się pozostać na Twojej stronie i dokonać zakupu. Jeśli obecna grafika Twojego sklepu wydaje się nieatrakcyjna lub przestarzała, nasz zespół pomoże Ci to zmienić!

Aktualizacja zawartości

Na sklepie internetowym jest bardzo wiele elementów, które należy zmieniać i nowelizować dla wywołania większego ruchu. Aktualizacja oprogramowania i wszelkich zawartości sklepu powinna być regularnym procesem wspierającym celowe i efektywne działania marketingowe oraz komunikacyjne.

Zarządzanie treścią

Oferujemy również usługi redagowania lub kompleksowej zmiany treści na Twoim sklepie internetowym, bez względu na lokalizację. Jakość treści jest kluczowym elementem, wpływającym na doświadczenia użytkowników i skuteczność sprzedaży. Podczas tworzenia lub modyfikowania treści uwzględniamy wszystkie techniczne detale Twojej oferty oraz optymalizację pod kątem zasad SEO.

Edycja lub przeniesienie ofert

Jeśli Twoje oferty są dostępne na innych platformach sprzedażowych, możemy zająć się ich sprawnym przeniesieniem na Twój sklep internetowy wraz ze wszelkimi technicznymi parametrami, zdjęciami czy cenami. Ponadto w razie potrzeby dokonamy edycji asortymentu w zakresie zmiany lub poprawy grafik, cen i innych aspektów.

Optymalizacja SEO

Aby lepiej pozycjonować sklep internetowy, warto przeprowadzić jego audyt pod kątem SEO. W razie potrzeby zajmiemy się dodaniem odpowiednich słów kluczowych do opisów produktów i meta tagów. Wprowadzimy zmiany, które będą przyjazne dla wyszukiwarek internetowych i pomogą zwiększyć widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania.

Projektowanie interaktywności/adaptacja wtyczek

Podstawową formą naszego wsparcia przy obsłudze sklepu internetowego jest projektowanie interaktywności i instalacja potrzebnych wtyczek. Nasz zespół specjalistów zajmie się zaprojektowaniem interfejsu użytkownika, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale także zwiększy zaangażowanie klientów. Dodatkowo, dostosujemy i zintegrujemy niezbędne wtyczki, zapewniając płynne i efektywne funkcjonowanie Twojego sklepu online.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić pełne wsparcie w przypadku, gdy nie wiesz, jakie kroki podjąć, aby Twój sklep e-commerce działał lepiej i efektywniej. Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy strategię rozwoju, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom biznesowym.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie marketingowe w naszych rękach to pewny zysk.

 

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00