fbpx

Wsparcie dla Twojej strony internetowej

Obecność firmy w internecie to potężna dźwignia dla budowania jej wizerunku. Dlatego dbanie o stronę internetową i jej regularna aktualizacja są niezwykle ważne. Niezależnie od tego, na jakim systemie opiera się Twoja strona – czy jest to PrestaShop, WordPress, Magento, czy inny system CMS – nasz zespół oferuje kompleksowe wsparcie w celu wprowadzenia wszelkich zmian, poprawy wydajności lub wyglądu.

Wsparcie techniczne strony internetowej

5,0

Na co możesz liczyć podejmując z nami współpracę?

  • profesjonalną pomoc ekspertów – W zależności od potrzeb związanych z reorganizacją Twojej strony internetowej, oferujemy wsparcie naszego zespołu specjalistów. Jeśli konieczne będą zaawansowane zmiany wymagające wiedzy programistycznej, możesz liczyć na pomoc naszych techników. Jeśli natomiast strona wymaga zwiększenia wydajności, zmiany treści lub odświeżenia szaty graficznej, nasi specjaliści SEO, graficy i copywriterzy są do Twojej dyspozycji.
  • najlepsze rozwiązania – nasz zespół stale się rozwija, doskonale orientując się w najnowszych trendach dziedziny budowania i modernizowania stron internetowych. Oprócz podstawowego wsparcia, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji strony pod kątem osiągnięcia najlepszej efektywności
  • stałe raportowanie działań – od momentu pierwszego kontaktu i podjęcia decyzji o współpracy, pozostajemy w regularnym kontakcie. Najpierw ustalamy najkorzystniejszą strategię działania i wspólnie ją omawiamy. Po zaakceptowaniu projektu i planów, komunikujemy się na każdym wdrożeniowym etapie pracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wprowadzenie koniecznych aktualizacji

Dla odpowiednio funkcjonującej strony internetowej, aktualizacje systemu na którym jest ona postawiona są konieczne. Poprawia to jej funkcjonalność i wpływa znacząco na wydajność działania, a także bezpieczeństwo. Dlatego też, pierwszym krokiem jaki wykonujemy przy podejmowaniu współpracy obsługi strony, jest weryfikacja przeprowadzenia ostatnich aktualizacji.

Projekty graficzne

Na odbiór strony przez odwiedzających głównie wpływa jej grafika i ogólny wizerunek przedstawiony za pomocą wizualizacji. Oferujemy pełne wsparcie przy zmianie oprawy graficznej całej strony, a także przy tworzeniu banerów, infografik i materiałów marketingowych. Projekty graficzne, które przygotowujemy, odzwierciedlają charakter marki i pomagają w osiągnięciu celów biznesowych.

Optymalizacja SEO

Przy weryfikacji strony internetowej, wykonujemy audyt SEO, by sprawdzić ją pod kątem wyszukiwarek. Sprawdzamy obecność słów kluczowych w tekstach i oceniamy strategie content marketingu. Dodatkowo kontrolujemy szybkość ładowania strony i poprawiamy jej responsywność na różnych urządzeniach mobilnych.

Ochrona przed atakami

Bezpieczeństwo strony internetowej stanowi filar prawidłowego jej funkcjonowania. W związku z tym, zadbaliśmy o odpowiednie kwalifikacje, by móc w pełni zapewnić ochronę witryn przed ewentualnymi atakami hakerskimi. W zapewnieniu ciągłości działania strony wykonujemy backup danych, by zachować kopie zapasową dla dodatkowej ochrony.

Eliminacja błędów

Każdy błąd znajdujący się na stronie internetowej może obniżyć jej wydajność i negatywnie wpłynąć na doświadczenie użytkownika. Dlatego też dokonujemy dokładnej diagnostyki w celu wykrycia wszelkich błędów i wyeliminowania ich. Błędy mogą dotyczyć praktycznie wszystkich aspektów strony. Problemy mogą dotyczyć kodu strony, uszkodzonych linków, języka programowania, działania wtyczek, czy też SEO. Usuniecie nieprawidłowości przyczyni się do polepszenia efektywności strony.

Włączenie udoskonaleń

Wprowadzenie nowych funkcjonalności na stronę jest kluczowym krokiem w realizacji celów jej rozwoju. Poprawia to jej użyteczność oraz zwiększa zaangażowanie użytkowników, jednocześnie dostosowując ją do zmieniających się potrzeb rynkowych. Nasz zespół jest gotowy sprostać tym wyzwaniom, oferując kompleksowe wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcji na stronie. Po dokładnej analizie obszarów wymagających ulepszeń, projektujemy i implementujemy potrzebne wtyczki oraz funkcje.

Integracje

Zewnętrzne integracje są kluczowym elementem zarówno w rozwoju, jak i utrzymaniu wysokiej jakości strony internetowej. Po dokładnym zrozumieniu potrzeb i możliwości witryny, ustalamy cele integracji oraz konfigurujemy ich kompatybilność. Nasze działania obejmują pełną integrację strony z narzędziami takimi jak Google Analytics, CRM, systemami płatności i innymi. Dodatkowo, wdrażamy integrację z mediami społecznościowymi oraz zarządzamy profilem w tychże mediach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Zrób pierwszy krok do rozwinięcia swojego biznesu! Zadzwoń albo zostaw nam do siebie kontakt, a wspólnie obierzemy kierunek rozwoju Twojej firmy.

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00