fbpx

Twoja profesjonalna wizytówka w sieci!

Zaprezentuj swoją działalność w sieci za pomocą strony internetowej wizytówki. Z nami masz szanse zbudować rozpoznawalność swojej firmy i poszerzyć grono zainteresowanych swoją ofertą. Tworzymy atrakcyjne i funkcjonalne strony wizytówki nadając im maksymalną skuteczność i wykorzystując cały potencjał. W pracę nad budową strony wdrażamy innowacyjne metody, by obsługa strony była praktyczna i jak najbardziej czytelna dla użytkowników.

Stworzenie strony-wizytówki

5,0

Co bierzemy pod uwagę budując strony internetowe wizytówki:

  • charakter przedsiębiorstwa – w projekcie strony najpierw uwzględniamy istotę danej firmy. W zależności od tego w jakiej dziedzinie działasz możesz być pewien, że strona, którą dla Ciebie stworzymy będzie zgodna i spójna z charakterem twojego biznesu. Weźmiemy pod uwagę główne determinanty, styl i ogólną formę treści wizualnych jak i tekstowe.
  • badanie rynku – zanim podejmujemy się konkretnych prac nad stroną, robimy ogólny research w branży w której działasz! Bardzo ważne jest dla nas, aby dobrze zapoznać się z Twoją sferą specjalizacji, ponieważ dzięki temu mamy szansę stworzyć naprawdę skuteczną stronę wizytówkę. Pozwoli nam to zrozumieć mentalność odbiorców Twoich ofert oraz rynek konkurencji.
  • cel działalności – Bez tego ani rusz! Dzięki odpowiednim planom i koncepcjom zapewniamy efektywną obecność w internecie, profesjonalnie budując stronę internetową wizytówkę. Bierzemy pod uwagę cel, jaki ma realizować Twoja strona. W zależności od charakteru biznesu, dostosowujemy procesy, aby pasowały do celów, jakie chcesz osiągnąć, rozwijając swoją markę.

Etapy tworzenia przez nas strony internetowej wizytówki:

Konsultacja i analiza

Twoje zdanie przy budowaniu strony jest dla nas najważniejsze. My znamy się na technice i innowacyjności tworzenia stron, a Ty jak nikt inny znasz branże w której działasz i swoją firmę! Takie połączenie daje naprawdę świetny efekt i pozwala rozwinąć stronę generującą znaczny ruch.

Rozplanowanie działań

Po wstępnym zapoznaniu się z oczekiwaniami i rynkiem rozpoczynamy pracę od przedstawienia naszego harmonogramu działań. Chcemy, żebyś na każdym etapie naszej pracy wiedział co konkretnie robimy i w każdej chwili mógł zgłosić ewentualne zmiany i swoje pomysły. Wiemy, że im więcej prowadzimy konsultacji na początku współpracy, tym więcej koncepcji może później zrodzić się w głowie.

Tworzenie projektu graficznego

Jak pozbieramy wszelkie informacje danego rynku branżowego i zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami, to rozpoczynamy graficzne projektowanie. Zwracamy dużą uwagę na czcionki, styl tekstu, obrazy i przewodnie kolory, by jak najbardziej odzwierciedlić nasze wizję i uwydatnić atrakcyjność Twoich ofert. Wiemy, że grafika jest szczególnie ważna i wpływa na skuteczność działania strony.

Tworzenie treści

Po stworzeniu szkieletu graficznego strony, kolejnym etapem naszej pracy jest zbudowanie efektywnego tekstu, zgodnego z obecnymi trendami i skutecznym copywritingiem. Treści realizujemy i optymalizujemy pod kątem SEO, więc możesz mieć pewność, że Twoja strona wizytówka będzie dobrze wypozycjonowana już od samego początku jej istnienia.

Programowanie

Następnie przekształcamy cały projekt graficzny w działająca stronę internetową! Na tym etapie tworzymy strukturę i stylizację jej elementów (HTML/CSS). Oprócz tego dodajemy interaktywność i instalujemy potrzebne wtyczki. Stronę programujemy tak, by była dostosowana do wcześniej ustalonej strategii i celów (pozyskiwanie leadów, uzupełnianie formularza lub ankiet, system rezerwacji, budowanie społeczności, itp.)

Akceptacja wizji

Zanim strona zacznie w pełni funkcjonować wspólnie konsultujemy, czy wszystkie elementy naszych wizji zostały zrealizowane i czy nic nie pominięto na etapie tworzenia. To odpowiedni moment na zgłoszenie poprawek i wszelkich zmian. Weryfikujemy czy wszystkie zawarte informację są zgodne z prawdą i eliminujemy ewentualne błędy.

Testy i wdrożenia

Na końcowym etapie sprawdzamy funkcjonowanie całej strony. Kontrolujemy wszystkie linki i odnośniki, aby upewnić się, że wdrożone elementy funkcjonują poprawnie. Testujemy zgodność na różnych przeglądarkach oraz responsywność na różnych urządzeniach, aby strona wyświetlała się prawidłowo zarówno na dużych monitorach, tabletach, jak i urządzeniach mobilnych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie marketingowe w naszych rękach to pewny zysk.

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00