fbpx

Przyciągająca grafika Twojej strony lub e-sklepu

Projekty digital to ważny element w dzisiejszym biznesie online. Jeśli chcesz by Twoja strona internetowa przyciągała zainteresowanych Twoimi produktami i ofertą, to postaw na nowoczesne i intuicyjne rozwiązania! Funkcjonalność i estetyka to nadrzędne cechy skutecznej strony. W naszym gronie mamy doświadczonych grafików, którzy z pasją i precyzją tworzą projekty na stronę spełniające najwyższe standardy.

Projekty na stronę/sklep

5,0

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

  • Estetyka i harmonia – te dwa elementy decydują o pierwszym wrażeniu, jakie doświadcza użytkownik wchodząc na stronę po raz pierwszy. Widok atrakcyjnej strony wzbudza większe zaufanie i prognozuje kompetentność. Porządek i efektowność ułatwia poruszanie się po stronie jak i buduje profesjonalny obraz marki
  • Nowoczesność i funkcjonalność – rozwiązania, które proponujemy są zgodne z obecnymi trendami i jednocześnie przyciągają uwagę użytkowników zwiększając ich zaangażowanie. Dzięki naszym projektom Twoja strona internetowa będzie nie tylko innowacyjna, ale również łatwa w obsłudze i funkcjonalna.
  • Wyjątkowość i przewaga konkurencyjna – indywidualność jaką oferujemy wraz z naszą usługą sprawi, że Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji. Każdy projekt jest dopasowany do Twoich potrzeb, co pozwala Ci zyskać przewagę rynkową i skutecznie przyciągnąć klientów.

Co wchodzi w skład projektów cyfrowych na stronę?

Cel i zakres projektu

Określenie celu pozwala na zdefiniowanie głównych zadań i rezultatów, jakie strona internetowa ma osiągnąć. Zakres projektu definiuje ramy czasowe, budżet i zasoby niezbędne do realizacji zadań.

Analiza konkurencji

Pozwala ona na zidentyfikowanie mocnych i słabych stron konkurencyjnych stron internetowych. Dzięki temu można wypracować unikalne cechy swojej strony, które przyciągną użytkowników.

Projektowanie UI

Na projektowanie UI składają się estetyczne elementy mające za zadanie stworzyć identyfikacje wizualną danej firmy. Mowa tu o topografii, czcionkach, ikonach, grafikach i innych detalach optycznych. Na potrzeby danej strony internetowej i wymagań określamy styl tych szczegółów i odpowiednio je komponujemy.

Ikony i ilustracje

Widoczne na stronie wszelkie ikony i ilustracje wpływają na spójny przekaz marki. Służą do szybkiego i jasnego przekazywania informacji. Mogą reprezentować funkcje dostępne na stornie tj. koszyk, panel użytkownika, czy menu lub przedstawiać kategorie i działania jakie można podjąć. Jakość ich prezentacji wpływa na łatwość nawigacji po stronie co bezpośrednio oddziałuje na doświadczenie użytkownika i jej użyteczność.

Elementy graficzne

Wszelkie graficzne dodatki mają na celu nie tylko uatrakcyjnić stronę ale również w sposób wizualny przekazać komunikat. Takie detale uatrakcyjnią Twoją stronę i wpłyną znacznie na interaktywność z odbiorcą. Grafiki, o których mowa mogą być wezwaniem do działania jak ikona z telefonem nawołująca do komunikatu „zadzwoń”, czy ikona e-maila wzywająca do wysłania wiadomości elektronicznej.

Banery

Banery mają bardzo szeroki wachlarz funkcji. Nie zależnie jednak w jakim kontekście chcemy ich użyć, są one nierozłączna częścią strony i sklepu internetowego. Tworzymy banery na każdą potrzebę. Może być to baner główny, wyświetlany od razu po kliknięciu w stronę, czy też banery promocyjne, informacyjne lub reklamowe.

Materiały marketingowe

Na materiały marketingowe dostępne na stronie lub sklepie internetowym składa się każdy graficzny przekaz. Występują w formie baneru, ilustracji zawartych w newsletterach, drobnych obrazkach informacyjnych przy produkcie i wielu innych postaciach.

Modyfikacja dostępnych grafik

W dzisiejszym świecie cyfryzacji, jakość widocznych grafik jest bardzo istotna dla widoczności strony lub sklepu internetowego. Podejmujemy się wszelkiej obróbki i wprowadzania poprawek na dostępne już zdjęcia produktów i innych widocznych grafik.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie Allegro Ads w naszych rękach to pewny zysk.


Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biurio@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00