fbpx

Jak zarządzać kampaniami 5 kont z takim samym asortymentem i osiągnąć zwrot +22?

O Kliencie

Nasza współpraca z właścicielem sklepu z branży Dziecko rozpoczęła się w czerwcu od sprawdzenia naszych możliwości na jednym z jego kont Allegro. Nasz klient przed podjęciem współpracy z Vinseo miał uruchomione Allegro Ads. Reklamy działały na zadowalającym poziomie, jednak Pan Krzysztof zdecydował się na skorzystanie z usług certyfikowanej agencji ze względu na to, że optymalizacja reklam pochłaniała bardzo dużo czasu. Wyniki na pierwszym koncie uzyskaliśmy o wiele lepsze, dlatego Pan Krzysztof zdecydował, że zleci nam obsługę Allegro Ads dla jego wszystkich 5 kont.

 

Sklep dla dziecka

Osiągnięte wyniki w ciągu 3 miesięcy

98.126

Liczba sprzedanych sztuk

22,40 zł

Zwrot z inwestycji

2.415 tys. zł

Wartość sprzedaży

Odpowiednia optymalizacja reklam, wykonywana przez specjalistów przyniosła bardzo pożądane rezultaty

Klientowi bardzo zależało na zwiększeniu ogólnej sprzedaży przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji, co stało się naszym priorytetem.

W przypadku obsługi kampanii 5 kont z jednakowym asortymentem, bardzo ważnym czynnikiem jest odrębny dobór odpowiednich stawek, tak aby nie konkurować między sobą.

Indywidualne podejście jest w takim przypadku kluczowe. Jak widać na wykresach, budżety w przypadku każdego z kont różnią się diametralnie.

Działając na wielu kontach, wymagane jest też aby każda kampania skonstruowana została w taki sposób, żeby zastosować niezależny podział asortymentu.

Poprzez ciągły nadzór, odpowiedni dobór stawek i asortymentu, praktycznie na każdym z 5 kont udało nam się uzyskać zwrot z inwestycji powyżej 20zł. 

Sukcesywnie realizowaliśmy ustalone wspólnie z klientem działania i do tej pory zwiększyliśmy ogólną wartość sprzedaży i zachowaliśmy ustalony wysoki zwrot z inwestycji. 

Zakres naszych działań