fbpx

Wyjątkowy wizerunek Twojej marki

Na identyfikację wizualną składa się spójny obraz marki w oczach odbiorców. Dlatego też, należy skupić na niej dużą uwagę! Jeśli chcesz, by Twoja firma była rozpoznawalna i właściwie kojarzona, zadbaj o każdy element, który ją buduje. Podejmując z nami współpracę stawiasz na zaangażowanych i wyspecjalizowanych w tej branży grafików.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

5,0

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

  • Oryginalność i spersonalizowanie – każdy projekt, który wychodzi spod rąk naszych grafików jest inny i charakterem nawiązuje do branży i marki zamawiającego. Przed rozpoczęciem pracy podejmujemy szereg działań mających na celu zaznajomienie się ze specjalizacją w jakiej działa firma dla której tworzymy projekt
  • Kompetencję i fachowość – nasi graficy są doświadczeni i z ogromnym zaangażowaniem wykonują swoją pracę nad każdym dziełem. Dla nas najważniejsza jest wizja i twórczość, co bezpośrednio wpływa na ostateczne wersje oddawanych pod ocenę projektów
  • Satysfakcję i względność – przed rozpoczęciem prac, oprócz dokładnego researchu branży, przeprowadzamy również szczegółowy wywiad z zamawiającym, aby dokładnie poznać jego oczekiwania i odpowiednio odtworzyć wizję i potrzeby. Bierzemy pod uwagę każdą sugestię, by ostateczna wersja spełniała wszelkie wymagania

Co się składa na oferowaną przez nas identyfikację wizualną?

Logo

Jest to nadrzędny znak rozpoznawczy każdej firmy. Jego wyraz widnieje wraz z całym istnieniem firmy. Logo powinno zawierać wszelaki charakter firmy i przykuwać uwagę odbiorców. Wiemy jak stworzyć ponadczasowy projekt loga, a dodatkowo zawrzeć w nim każdy element, który stanowi budulec marki. Stworzonym przez nas logo odpowiednio odwzorujemy działalność Twojej firmy!

Dobór kolorystyki

Kolory użyte w logo i materiałach marketingowych firmy pełnią rolę identyfikacyjną, a ich odpowiednie zestawienie budzi skojarzenia z profesjonalizmem oferowanych usług. W celu budowania wizerunku marki, dobieramy odpowiednią paletę barw, która stanie się podstawą dla wszystkich firmowych materiałów.

Księga znaku

Księga znaku to znaczący element identyfikacji wizualnej każdej firmy. Jej celem jest zapewnienie spójności wizualnej we wszystkich materiałach i komunikacjach marki. Odpowiednio dobrana jest idealnym narzędziem służącym do zachowania jednolitego wizerunku marki we wszystkich jej przejawach.

Grafiki i ikony

Grafiki i ikony to wizualne detale odgrywające kluczowe role w identyfikacji wizualnej. Pomagają one w komunikacji wartości, misji i charakteru marki. Należą do nich wszelkie ilustracje, zdjęcia, wzory i tekstury. Projekty grafik i ikon, które tworzą nasi graficzni eksperci są spójne, funkcjonale oraz uniwersalne.

Typografia

Na typografie składa się ogół określonych zasad wedle której prezentowany jest wszelki tekst dostępny w publicznych materiałach danej marki. Jej forma bezpośrednio wpływa na wizerunek firmy. Elementami typografii jest czcionka główna czyli ta najważniejsza, uznawana w logach i dużych nagłówkach, oraz czcionka pomocnicza, czyli ta używana w treści mniejszych tekstów jak opisy produktów czy w artykułach.

Indywidualny styl

Graficznie skomponowany styl stanowi całość identyfikacji wizualnej firmy. Odpowiednio dobrany, odzwierciedla charakter i przekaz oferowanych usług oraz produktów. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, postaw na doświadczonych specjalistów z Vinseo, którzy stworzą dla Ciebie atrakcyjny styl, pozytywnie wpływający na rozpoznawalność marki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie Allegro Ads w naszych rękach to pewny zysk.


Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biurio@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00