fbpx

Facebook

Facebook to platforma, która oferuje różne narzędzia reklamowe dla firm, umożliwiają one dotarcie do Potencjalnych Klientów na całym świecie.

Reklamy na Facebooku pozwalają na precyzyjne targetowanie grupy docelowej na podstawie ich wieku, płci, lokalizacji, zainteresowań oraz innych czynników demograficznych. Facebook umożliwia również  prowadzenie kampanii reklamowych w różnych formach, w tym reklamy wideo, zdjęcia, reklamy katalogowe oraz reklamy na Instagramie.

Na bardzo wysokim poziomie zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki jednej z największych platform na świecie!

Facebook Ads - Czym jest? Dlaczego warto z niego korzystać?

Facebook Ads umożliwia firmom promowanie swoich produktów lub usług na Facebooku i Instagramie. Dzięki Facebook Ads firmy mogą wykorzystać różne narzędzia reklamowe, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców i przekazywać im spersonalizowane wiadomości.

Naszą misją jest działanie oparte o efektywność

Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego konta na Facebooku, uwzględniając wybrany przez Ciebie cel ofert sprzedażowych wraz z profesjonalnym wsparciem ze strony naszych ekspertów. Na bieżąco monitorujemy każdą kampanię i dostosowujemy sprzedaż w sposób najbardziej dla Ciebie korzystny. Gwarantujemy regularny kontakt i raportowanie dotychczasowych działań.

Agencja Marketingowa Vinseo może zaoferować kompleksowe wsparcie w zakresie Facebook Ads, aby pomóc Twojej firmie w jak najkrótszym czasie osiągnąć cel biznesowy oraz zwiększyć sprzedaż.

Poznaj naszą ofertę

Główne formy reklamowe Facebook:

Program Facebook Ads stworzony jest z myślą o Firmach, które są gotowe zainwestować by rozwinąć swój biznes.

Facebook Ads - reklamy sponsorowane

Polega ona na trafianiu do osób, które mogą być w rzeczywistości zainteresowane naszym produktem. Celem takiej reklamy jest przekazanie informacji o produkcie lub usłudze w taki sposób, aby wzbudzić w Kliencie natychmiastową chęć zawarcia transakcji kupna – sprzedaży. Ta forma reklamy przeznaczona jest dla Przedsiębiorców chcących zwiększyć zasięgi i rozpoznawalność swojej marki oraz pozyskać więcej klientów zainteresowanych ofertą.

Posty na facebooku

Posty wstawiane regularnie wpływają na jakość Twojego konta, budują autorytet i tym samym zaufanie Klientów. Oprócz cyklicznego wstawiania postów, również ważnym aspektem jest zamieszczana treść oraz sposób w jaki jest to zrobione.

Posty, które wstawiamy są zawsze dopracowywane w najmniejszych szczegółach.

Reklamy karuzelowe

Jest to ciekawa i bardzo efektowna forma reklamy. Pozwala ona na wyświetlanie w jednej reklamie dwóch lub więcej obrazków lub filmików. Każdy z nich może mieć swój nagłówek, link, opis lub wezwanie do działania. Reklamę karuzelową  wykorzystuje się w wielu branżach, ponieważ można ją zrobić w sposób zarówno profesjonalny, jak i naturalny. 

Dzięki takiej reklamie można opowiedzieć historię, przedstawić swoją działalność i wiele produktów z linkami do stron docelowych, wyróżnić najważniejsze cechy produktu, utworzyć większą kanwę oraz sprzedać korzyści.

Relacje na facebooku

Relacje są formą bezpośredniego przekazu. Pozwalają w sposób bardzo szybki wrzucić do sieci zdjęcie lub krótki filmik reklamowy z produktami lub usługami. Materiały udostępnione w relacji reprezentują markę lub firmę.

Relacja wykonana w prawidłowy sposób przyciągnie uwagę odbiorców, co przełoży się na większe zainteresowanie produktem, a zrobiona w sposób autentyczny i naturalny będzie budowała głębsze więzi między sprzedającym, a kupującym.

Materiały błyskawiczne

To pełnoekranowe środowisko, które otwiera się w momencie, gdy ktoś dotknie Twojej reklamy w mobilnym urządzeniu. Materiał błyskawiczny pomaga wyróżnić wizualnie markę, jej produkty oraz usługi

Reklama ta przyciągnie uwagę odbiorców, ponieważ dzięki niej można opowiedzieć o swojej marce, wyróżnić produkty lub usługi oraz zwiększyć ilość treści zawartej w reklamie.

Reklamy w formie kolekcji

Jest to forma reklamy umożliwiająca szybkie i płynne przejście od zobaczenia produktu, aż po jego zakup. Reklama ta zawiera obraz lub film podstawowy z trzema mniejszymi obrazami poniżej. 

Dzięki takiej formie reklamy klienci po jej dotknięciu w celu przejrzenia oferty, zostają płynnie przekierowani do materiału błyskawicznego, który widoczny będzie dopiero po kliknięciu.

Wszystko to odbywa się bez opuszczania Facebooka.

Reklama w formie obrazu

Jest to reklama o prostym i czytelnym formacie, w której można zamieścić intrygujące zdjęcie lub tekst.

Reklama w takiej formie zdecydowanie ożywi wizerunek firmy. 

Reklama w formie wideo

Ten sposób reklamy jest przeznaczony dla firm, zarówno z dużym budżetem, jak i z tym mniejszym

Reklama wideo zaprezentuje cechy produktu i przyciągnie uwagę Potencjalnych Klientów przy współudziale ruchu i dźwięku.

Cennik naszej obsługi

Nasze wynagrodzenie zależy od skuteczności uruchomionych kampanii. Płacisz tylko za efektywną reklamę.

Facebook Ads

600 zł netto miesięcznie + budżet reklamowy
 • Oferty sponsorowane Facebook Ads
 • Dopasowanie oferty i indywidualna strategia
 • Regularna kontrola kampanii
 • Budowanie wizerunku Firmy
 • Dobór odpowiedniej formy reklamy
 • Indywidualny opiekun
 • Bieżący kontakt
 • Dobór słów kluczowych i wykluczeń
 • Szczegółowy miesięczny raport
 • Tworzenie treści reklamowych
 • Cena dotyczy budżetu reklamowego Facebook Ads do 4000zł. Przy wyższym budżecie, warunki ustalamy indywidualnie.

Prowadzenie Fanpage

500 zł netto miesięcznie
 • Optymalizacja profilu na facebooku m.in. zdjęcia profilowego, zdjęcia w tle, nazwy strony, opisu profilu, informacji o firmie.
 • Poprawa publikacji pod kątem jakości i wartości dla Potencjalnego Klienta
 • Zabezpieczenie konta przed włamaniem i kradzieżą.
 • Analiza sposobu Twojego prowadzenia komunikacji z użytkownikami.
 • Analiza zgodności z Regulaminem Facebooka
 • Tworzenie postów i relacji
 • Analiza konkurencji
 • Planowanie działań i postów
 • Tworzenie grafik
 • Cykliczne wstawianie postów i relacji
 • Odpowiadanie na komentarze
 • Tworzenie konkursów
 • Zniżki dla Fanów
 • Analiza konta
 • Miesięczny raport
 • Stały kontakt z Opiekunem
 • Indywidualna strategia
 • Dowolne działania na koncie
 • Pakiet zawiera do 5h pracy na dowolne działania na fanpage.
Strefa FAQ

Często zadawane pytania

Nasza agencja dostosowuje zakres działań do indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych, w tym moderację komentarzy. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową obsługę, która pozwoli Ci skupić się na istotnych aspektach prowadzenia biznesu.

Zarządzanie fanpage’em wymaga spersonalizowanego podejścia do każdego profilu w mediach społecznościowych. Nasi eksperci przygotowują indywidualną strategię, która ma na celu określenie celów i działań niezbędnych do dotarcia do Twojej grupy docelowej i osiągnięcia optymalnych rezultatów. Treści i grafiki publikowane na fanpage’u Twojej firmy zawsze będą dostosowane do Twoich oczekiwań, aby zapewnić Ci jak największe korzyści.

Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia. Udostępniamy bieżący podgląd do statystyk kampanii Facebook Ads oraz innych narzędzi.

W zależności od celów, ustalamy budżet indywidualnie, zapewniając optymalne korzyści. Bez względu na to, czy dążycie do zwiększenia sprzedaży, konwersji, zdobycia fanów czy uzyskania większej liczby polubień, dostosujemy budżet do Waszych potrzeb. Również uwzględniamy zasięg geograficzny i popularność branży. Aby rozpocząć skuteczną współpracę w ramach płatnych kampanii reklamowych, rekomendujemy minimalny budżet dzienny w wysokości 30 zł, zapewniający możliwość osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym miesiącu działania. 

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów.