fbpx

Efektywne kampanie reklamowe Facebook Ads

Reklamy na Facebooku zwiększają zasięg i poprawiają wyniki sprzedaży. Dobrze skonfigurowane trafiają bezpośrednio do grupy docelowej, ustalonej na podstawie wieku, płci, lokalizacji, zainteresowań oraz innych czynników demograficznych. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się reklamami na Facebooku. Ich długoletnie doświadczenie i umiejętność dopasowania odpowiedniej strategii, gwarantuje zwiększenie sprzedaży zarówno w branży usługowej, jak i w e-commerce.

Facebook Ads

5,0

Facebook Ads umożliwia firmom promowanie swoich produktów lub usług na Facebooku i Instagramie. Dzięki Facebook Ads firmy mogą wykorzystać różne narzędzia reklamowe, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców i przekazywać im spersonalizowane wiadomości.

Reklamy na Facebooku pozwalają na precyzyjne targetowanie grupy docelowej na podstawie ich wieku, płci, lokalizacji, zainteresowań oraz innych czynników demograficznych.

Facebook umożliwia również prowadzenie kampanii reklamowych w różnych formach, w tym reklamy wideo, zdjęcia, reklamy katalogowe oraz reklamy na Instagramie

Jak działamy na Facebook Ads?

Budowa kampanii

Skutecznie prowadzone reklamy Facebook Ads zaczynają się od odpowiednio przygotowanej kampanii! Zbudowanie odpowiedniej bazy do pracy to podstawa bez której nie da się osiągnąć wymaganych rezultatów.

Opracowanie strategii

Przed rozpoczęciem współpracy jak i w jej trakcie na bieżąco ustalamy ze Sprzedawcą koncepcje i plan na wykonywane prace. 

Monitorujemy i raportujemy

Na bieżąco sprawdzamy, co dzieje się w danej kampanii i dostosowujemy sprzedaż w najbardziej korzystny sposób. Wysyłamy również raz w miesiącu szczegółowy raport.

Konsultacja ze sprzedawcą

Możliwości ustawienia kampanii jest naprawdę dużo. Dlatego bez stałego kontaktu z właścicielem konta sukces nie jest możliwy. My, najlepiej wiemy, jak działa Facebook Ads, a Sprzedawca zna na wylot swój asortyment i biznes. Wspólnymi siłami możemy rozwinąć imponującą sprzedaż!

Formy reklam Facebook Ads

Decydując się na naszą ofertę prowadzenia kampanii Facebook Ads, masz pewność że użyjemy każdej dostępnej formy reklamy, która została wybrana!

Indywidualny opiekun

Wybierając naszą agencję zawsze wiesz co dzieję się w kampaniach, które dla Ciebie prowadzimy. Opiekun, zostaje przydzielony już na początku współpracy i pozostaje w ciągłym kontakcie z właścicielem konta, które obsługuje.

Kwalifikacje

Korzystając z naszych usług masz pewność, że współpracujesz z zespołem znajdującym w gronie najlepiej wykwalifikowanych w branży Facebook Ads.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  Jakość

Każdą współpracę prowadzimy z największą starannością, dokładając stały kontakt, rzetelne doradztwo i działanie na rzecz naszego partnera biznesowego na najwyższym poziomie.

 Doświadczenie

Naszą agencję tworzą osoby, którzy od lat na bieżąco śledzą postępy świata e-commerce i digital marketingu. To pozwala nam kreować wyspecjalizowany zespół.

 Profesjonalizm

Dotychczas zdobyte certyfikaty świadczą o naszych wysokich kompetencjach i godności zaufania. Jednak na tym nie poprzestajemy i wciąż dbamy o kwalifikacje naszego teamu.

FAQ

Często zadawane pytania

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia kampanii. 
Szczególnie proste do oceny będzie to jeśli na koncie były do tej pory prowadzone kampanie na własną rękę.

Czy można przetestować skuteczność kampanii przed podpisaniem umowy?

Tak. Proponujemy miesiąc testowy, byś przekonał się ile możesz zyskać.

Gdzie mogę śledzić statystyki kampanii?

Statystyki wraz z opisem rezultatów przesyłamy na Twój e-mail co 7 dni lub raz w miesiącu. Sam decydujesz.

Jaki budżet muszę przeznaczyć na reklamy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do każdego konta podchodzimy indywidualnie. 
Na pewno już od początku jest dopasowany tak, by kampania była opłacalna.
Na bieżąco będziemy konsultować z Tobą wydawane kwoty. 

Czy mogę liczyć na zysk z Ads, jeśli dotąd było to nieefektywne?

Tak. Dzięki opracowanym metodom i doświadczeniu, wiemy w jaki sposób ustawiać i optymalizować kampanię by przynosiła zyski już w pierwszym tygodniu działania. 

Czy mogę wybrać oferty, które chcę reklamować?

Oczywiście. Zawsze budujemy kampanię w oparciu o sugestie klientów. 

Skontaktuj się z nami!

Pozwól nam poznać Ciebie i Twój biznes, a my przekonamy Cię, że kampanie Facebook Ads w naszych rękach to pewny zysk.

 

Numer telefonu

732 066 947

E-mail

biuro@vinseo.pl

Adres

ul.Stefana Okrzei 22/1, 25-525 Kielce

Godziny pracy

Poniedziałek-Sobota 8:00-18:00